Evet / Hayır Bilmecesi: Bir hikayenin son cümlesini söylüyorsunuz, diğer oyuncular da size yalnızca evet/hayır cevabı verebileceğiniz sorular sorarak tüm hikayeyi bulmaya çalışıyor.
Örnek ve daha detaylı açıklama için:  Evet/Hayır Bilmeceleri linkini ziyaret ediniz.Günün Evet / Hayır Bilmecesi (Hikayeyi Tamamlama Oyunu) = İtfaiyeci

 

Günün Evet / Hayır Bilmecesi (Hikayeyi Tamamlama Oyunu) = İtfaiyeci

 

Polis isimsiz bir telefon alır.  Telefondaki kişi,  cinayeti David isimli bir itfaiyecinin işlediğini söyler ve adresi verir. Polis adrese gider.  Kapıyı kırar.  Masa başında; bir marangoz, bir kamyon şöförü,  bir mühendis ve bir itfaiyeci poker oynamaktadır.   Sivil kıyafettedirler ve yanlarında mesleklerini belli edecek hiçbir aksesuar veya meslek izi (yanık v.b.) yoktur.  Polis hemen David’in kim olduunu anlar ve David’i gözaltına alır.  Polis David’i nasıl tanımıştır?

Evet / Hayır bilmecesinin cevabı için lütfen  bu linki tıklayın. Cevap sayfadaki yazının hemen altında.

 


“Eşarp” bilmecesinin cevabı:   Çocuklar bir kardan adam yapmışlardır ve bir dönem popüler olan videodaki gibi gece yarısı biri gelir, etrafta kimse olmadığını görür ve kardan adama tekme atar, üzerine çıkar, kayar çok fena düşer.  Cep telefonu ve cüzdanının da düştüğünü fark etmemiştir.  Kadının tekmesiyle kafa bölümündeki havuç daha uzağa kayarak gitmiştir. 


CEVAP VER

GÜVENLİK KODU *